Bio 3+ / Bio 3/1+ mikrobiologický bezpečnostní box třídy MSC III

Kód: 1454

je zcela uzavřený „odkládací prostor“, který poskytuje bezpečnost obsluhy a ochranu produktu při manipulaci s biologickými činiteli až do rizikové skupiny 4 ACDP (při splnění pokynů řádné obsluhy, provozu a údržby)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Řada kompaktních, vysoce výkonných skříní Bio 3+ společnosti Envair je navržena tak, aby poskytovala úplnou ochranu obsluhy při manipulaci s biologickými činiteli až do skupiny nebezpečnosti 4 ACDP nebo se zvířaty naočkovanými těmito činiteli (za předpokladu správné instalace, provozu a údržby). Vnitřní čistota vzduchu odpovídá normě ISO 5 a EC GMP stupně A (nejednosměrné proudění vzduchu) a skříně se snadno čistí uvnitř i zvenčí. Jsou k dispozici v široké škále velikostí, konfigurací a možností fumigace, aby poskytly řešení pro každou laboratoř a aplikaci.

Model Bio 3/1+ také umožňuje snadnou konverzi mezi režimem třídy III (pro biologické činitele do do 4. skupiny nebezpečnosti) a režimem třídy I (pro biologické činitele do 3. skupiny nebezpečnosti) v případech, kdy může být vyžadována jedna z těchto aplikací.

 

  • Ochrana proti patogenům až do skupiny nebezpečnosti 4 ACDP

 

Označení modelu Bio 3+D

Bio 3+D je standardní mikrobiologická bezpečnostní skříň třídy III, která je navržena tak, aby odváděla vzduch filtrovaný HEPA do atmosféry prostřednictvím vzduchového potrubí a vzdáleného odsávacího ventilátoru. Pracovní prostor je zcela uzavřený a přístup do pracovního prostoru je možný pomocí rukavic nebo rukavic zasazených do průzoru.

 

Označení modelu Bio 3/1+D

Bio 3/1+D je "hybridní" skříň, která je určena pro provoz v režimu třídy III, jak je uvedeno výše, nebo v režimu třídy I. V režimu třídy III je přístup do pracovního prostoru zajištěn pomocí rukavic nebo rukavic zasazených do odnímatelného uzavíracího panelu. Přechod do režimu třídy I se snadno provede odstraněním uzavíracího panelu a upevněním záslepky (záslepek) nad vstupní filtr (filtry) HEPA.

Poznámka: Uvedení do provozu a běžné testování přístroje Bio 3/1+ musí vždy probíhat v obou režimech.

 

Základní technické parametry

1,0m     celková š/980 mm bez vstupní komory, pracovní š/830 mm, hmotnost 136kg, příkon 1800 W

1,2m     celková š/1200 mm bez vstupní komory, pracovní š/1050 mm, hmotnost 172 kg, příkon 1800 W

1,5m     celková š/1500 mm bez vstupní komory, pracovní š/1350 mm, hmotnost 238 kg, příkon 1800 W

1,8m     celková š/1870 mm bez vstupní komory, pracovní š/1650 mm, hmotnost 285 kg, příkon 1900 W

 

*  š – šířka, v – výška

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: