Medela AG

 

MEDELA AG je světovým výrobcem odsávacích systémů.
Zakladatelem této švýcarské společnosti je majitel pan Olle Larsson.
Při jejím vzniku v roce 1961 se jednalo o malou rodinnou firmu. V roce 1965 byla společnost transformována na akciovou společnost se zaměřením na výzkum, vývoj a výrobu zdravotnických odsávacích systémů – chirurgických odsávaček tělních tekutin.
Následně se její působnost rozšířila i na pomůcky a odsávačky pro kojící matky.
Postupem času se společnost vypracovala na globálního výrobce technologicky vyspělých produktů a svoji působnost na světovém trhu posílila zakládáním vlastních dceřiných společností. V současné době má Medela již 18 poboček v Evropě, Severní Americe a Asii. Své produkty distribuuje ve více než 100 zemích.

Klíčovým aspektem světového úspěchu společnosti Medela je zaměření se na výzkum, kvalitu a jedinečnost odsávacích systémů. V rámci výzkumu spolupracuje s globálními klíčovými představiteli a vědci, univerzitami, nemocnicemi a zdravotnickými pracovníky po celém světě.
Velký důraz klade na pravidelnou komunikaci se svými autorizovanými distributory, kteří jsou spojovacím článkem mezi uživateli a výrobcem. Snaží se pružně reagovat na podněty konečných uživatelů v rámci zkvalitnění jak produktů, tak poskytovaných služeb a péči o zákazníky.

Nezbytnou součástí úspěchu je i neustálé sledování trendů designů ve spojení funkčnosti a praktičnosti s krásou. Odměnou za tuto velmi důležitou činnost je již několik mezinárodních ocenění za design, které Medela obdržela.

Inovace je výsledkem výzkumu i hodnocení potřeb zákazníků a je nezbytná pro zajištění budoucího obchodního úspěchu.
Jedinečné inovační produkty Medela:


Thopaz +

Digitální kardiochirurgický a hrudní digitální drenážní systém umožňující zdravotníkům dělat přesná rozhodnutí, která pomáhají zlepšit výsledky léčby snížením délky hospitalizace pacienta a kontrolovat náklady spojené s léčbou.


Dominant Flex

Elektrická chirurgická multifunkční odsávačka s možností nastavení 3 proměnných průtoků, která je touto speciální technologií vhodná především pro operační sály a plastické chirurgie. Jedná se o jedinečný výrobek na světovém trhu.


Symphony

Elektrická odsávačka mateřského mléka s 2-fázovým systémem odsávání věrně napodobujícím sání dítěte. Symphony byla první 2-fázovou odsávačkou na světovém trhu a nastavila zcela nové standardy šetrného a bezpečného odsávání.


Calma a Calmita

Lahvičky pro kojené děti podporující sací reflex
Speciální systém pro podávání mateřského mléka nedonošeným dětem nebo dětem s problematickým kojením. Jedinečná technologie membrány a savičky usnadňuje dítěti přechod od prsu k lahvičce a zpět.