Ratiolab

 

Na trhu již působí více než 40 let a to často v úzké spolupráci s našimi zákazníky. Německá společnost Ratiolab GmbH vyvíjí profesionální řešení pro rutinní laboratorní práci, výzkum, vědu i průmysl. To zejména v oblastech výroby pipet, pipetovacích nástavců a dávkovačů, špiček a dalších plastových výrobků.

Všechny výrobky spotřebního materiálu jsou vyráběny na jednom místě s produkcí až desítek tisíc výrobků denně. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních plastů pomocí vysoce přesných nástrojů na nejmodernějších lisovacích zařízeních.

Certifikace podle standardů EN ISO 9001; udržuje konstantní vysokou kvalitu výroby, která umožňuje laboratorní práci s potřebnou přesností a reprodukovatelností s cílem usnadnit práci, zvýšit přesnost, bezpečnost procesů a obecně zvýšit účinnost laboratoře.

Dle požadavků může RATIOAB navrhnout obalové formy vhodné pro automatické zpracování, balení dle vašich hygienických požadavků nebo přizpůsobit balení, a to i v malých množstvích, podle národních požadavků.

Administrace, výroba a sklad jsou umístěny ve městě Dreieich u Frankfurtu. Prodej a distribuce se nachází v Německu a v přibližně 30 zemích po celém světě a to prostřednictvím kvalifikovaných distributorů laboratorního vybavení. Ratiolab® se účastní všech významných mezinárodních veletrhů.